CÓŻ WSPANIALSZEGO NAD PIĘKNIE UKSZTAŁTOWANEGO CZŁOWIEKA !
P R Z Y J D Ź  !!!    Z O B A C Z  !!!    I   Z O S T A Ń   J E D N Y M   Z   N A S  !!!
Witajcie!
Menu witryny SP Nr 9
Menu witryny Gim Nr 6
link

UKS "Optima"
uks

   UKS "Optima" powstał w 2004r. w środowisku nauczycieli, uczniów i rodziców Gimnazjum Nr 6 w Zamościu. W swoich szeregach skupia obecnie dzieci oraz młodzież uczącą się w SP Nr 9 w Zamościu.

   Działalność klubu koncentruje się na szkoleniu sportowym zawodników w tenisie stołowym. Trenuje u nas ok. 30 zawodniczek i zawodników posiadających licencje zawodnicze Polskiego Związku Tenisa Stołowego w kategoriach wiekowych od skrzata do weterana.

   Dzięki uprzejmości Dyrekcji szkoły dysponujemy bardzo dobrą bazą sportową, a zajęcia treningowe prowadzone są z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i wyposażenia. W sezonie sportowym 2017/2018 uczestniczymy w rozgrywkach Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz zawodach innych organizatorów. W rywalizacji drużynowej prowadzimy drużyny III ligi kobiet oraz IV ligi mężczyzn.

   Nasze zmagania można śledzić na:
   arrow_menu  https://www.facebook.com/UKS-Optima-Zamość-1157318217733711

   Dodatkowo organizujemy bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe dla uczniów szkoły, którzy są zainteresowani uprawianiem sportu na poziomie amatorskim i rekreacyjnym. Prowadzimy sekcje tenisa stołowego, tenisa ziemnego, piłki nożnej, piłki siatkowej, badmintona, narciarstwa zjazdowego.

   Realizujemy na terenie szkoły międzynarodowy program "Tenis 10".

                                                                     tenis

   W okresie zimowym organizujemy dla uczniów szkolenia narciarskie na okolicznych stokach oraz "białe szkoły" w okolicach Zakopanego.

   Do zobaczenia ... na treningach i zajęciach rekreacyjno-sportowych!!!

uks
Biuletyn Informacji Publicznej
oko  Zobacz galerie zdjęć !  
Kalendarz
link